Print & Packaging
سایت آموزشی چاپ و بسته‌بندی

معرفی برنامه کالرتینک پرو یا ColorThink Pro

0 1,024

کالرتینک پرو نام نرم افزار حرفه ای در زمینه مدیریت رنگ و پروفایل سازی است. کالرتینک پرو ابزارهای قدرتمندی به دوستداران بحث مدیریت رنگ می دهد تا به راحتی به مقایسه و اصلاح پروفایل های رنگی یا همان ICC Profile ها بپردازند.

کالرتینک پرو

با کالرتینک پرو شما می توانید  یک فایل icc را باز کنید و اطلاعات رنگی داخل آن را بررسی کنید و دقت و مناسب بودن پروفایل را برای کارتان ارزیابی نمایید.

برای ساختن icc ها باید به کمک ابزارهایی مثل i1 pro  استفاده  کنید. این ابزار ها را می توانید از طریق سایت شرکت ایکس رایت تهیه کنید

با کالرتینک پرو شما می توانید یک پروفایل را ارزیابی کنید تا متوجه شوید این پروفایل  برای چه دستگاهی ساخته شده است و یا رنگ سفید یا مشکی آن با چه مقداری تنظیم شده است.

کالرتینک پرو

می توانید محورهای رنگی را با هم مقایسه کنید و نحوه تولید رنگ مشکی را بررسی کنید. مقدار دات گین پروفایل را ملاحظه نمایید و خلاصه همه اطلاعات یک پروفایل را کنترل کنید.

با این برنامه شما می توانید دو پروفایل رنگی را با هم مقایسه کنید و بزرگی و کوچکی محدوده رنگهای آنها را با هم مقایسه کنید.

کالرتینک پرو می تواند نمودارهای دوبعدی و سه بعدی از پروفایل شما نمایش دهد.

کالرتینک پرو

 

ویدیویی از برنامه کالرتینک پرو

علاقمندان به مباحث مدیریت رنگ در نرم افزارهای گرافیکی می‌توانند با کلیک بر روی تصویر بالا از دوره آموزشی که با همین موضوع توسط سایت آموزشی پرینت مگ آماده شده بازدید کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.