Print & Packaging
سایت آموزشی چاپ و بسته‌بندی

آموزش نرم افزارهای شرکت اسکو

آموزش خصوصی و گروهی و ارائه خدمات نرم‌افزارهای شرکت اسکو

0 1,356

شرکت اسکو تعداد زیادی برنامه تخصصی و حرفه‌ای درزمینهٔ صنعت چاپ دارد. هزینه تهیه این نرم‌افزارها بسیار زیاد و تنها راه یادگیری این نرم‌افزارها شرکت در کلاس‌های شرکت اسکو می‌باشد ولی می‌توانید آموزش نرم افزارهای شرکت اسکو را از طریق سایت پرینت مگ ببینید.

ازآنجایی‌که شرکت در این کلاس‌ها هزینه بسیار زیادی مثل هزینه سفر، هتل، اقامت چندروزه و خود کلاس را دارد، هیچ ویدیوی آموزشی و یا سی دی آموزشی توسط شرکت‌های خارجی و یا داخلی برای این نرم‌افزارها ساخته نشده است.

ازآنجایی‌که شرکت اسکو به کشور ایران خدماتی به‌صورت سخت‌افزاری و یا نرم‌افزاری ارائه نمی‌کند امکان شرکت در این کلاس‌ها برای ما وجود ندارد.

من سال‌هاست که با نرم‌افزارهای تخصصی شرکت اسکو کار می‌کنم و به دوستان زیادی به‌صورت خصوصی و یا گروهی آموزش داده‌ام. دوستان و یا شرکت‌هایی که علاقه‌مند به یادگیری این نرم‌افزارها هستند می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۵۰۵۲ تماس بگیرند و در مورد کلاس‌ها مشاوره بگیرند. 

امکان برگزاری این کلاس‌ها در محل شما وجود دارد. این آموزش‌ها بر اساس نیاز شما و یا شرکت شما تنظیم می‌شوند و برای رفع اشکالات و یا تسهیل روند تولید شما آماده می‌شوند. در این کلاس‌ها پروژه‌هایی واقعی از کارهای شما انجام خواهد شد تا آموزش کاملاً عملی و کاربردی باشد.

 

آموزش نرم افزارهای شرکت اسکو

آموزش نرم افزارهای شرکت اسکو

برای آشنایی با شرکت اسکو و آشنایی با نرم افزارها و سخت‌افزارهای این شرکت روی دکمه زیر کلیک کنید
معرفی شرکت اسکو

نرم‌افزارهای شرکت اسکو که آموزش داده می‌شوند:

برای نرم‌افزارهای زیر خدمات انجام می‌شود:

برای تهیه این برنامه و آموزش تخصصی آن با شماره 09121885052 تماس بگیرند.

آموزش درست این برنامه از خود این برنامه مهم‌تر است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.