آرتیوس کد Artioscad

آرتیوس‌کد
محبوب‌ترین برنامه طراحی ساختار بسته بندی
Esko ArtiosCad

اسکو آرتیوس کد   –   Esko ArtiosCad

آرتیوس کد Esko ArtiosCad یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی و قالبسازی دایکات برش در سطح دنیا می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت بزرگ اسکو تولید و توسعه یافته است.

در نرم افزار اسکو ارتیوس کد امکانات زیادی وجود دارد که شما بتوانید یک قالب برش را از ابتدا تا انتها طراحی کنید. ارتیوس کد برنامه ای است که بیشتر آتلیه‌های طراحی و قالبسازی‌های بزرگ دنیا از آن برای طراحی قالب برش و یا طراحی ساختار بسته بندی استفاده می‌کنند.

یکی از بزرگ‌ترین قابلیت‌های آرتیوس‌کد امکان سه بعدی سازی طرح کشیده شده است.

آموزش آرتیوس کد

در آرتیوس کد به راحتی از ساده‌ترین طرح‌ها تا پیچیده‌ترین قالب‌ها را می‌توانید طراحی ، کنترل و برای قالب‌سازی ویا فرم‌بندی آماده کنید.

به راحتی می توانید انواع جعبه های لاک باتم ، ته قفلی و یا شربتی بسازید .

بعد از اینکه طرح قالب را ساختید می توانید طراحی گرافیکی جعبه خود را بر روی قالب بیاندازید و خط تیغ ها و تاها را با طراحی خود چک کنید .


در یک کلام بسته‌بندی نهایی را قبل از تولید ببینید.

آرتیوس کد یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی است

یکی از امکانات ویژه این نرم افزار امکان طراحی یک قالب استاندارد می‌باشد که فقط با وارد کردن یک سری اعداد مانند طول ، عرض و ارتفاع در چند ثانیه شما می توانید یک طرح قالب جعبه و یا کارتن بسازید .

در آرتیوس کد تعداد زیادی جعبه های مقوایی ، کارتنی و پانل های استندآپ از قبل آماده شده اند و فقط باید با انتخاب آنها و دادن ابعاد آنها در یک ویزارد یک طرح قالب جدید آماده کنید.

Esko ArtiosCad
نرم افزار آرتیوس کد

بعد از کشیدن طرح برش می توانید مشخص کنید که کدام یک از خطها تا و یا برش و یا پرفراژ هستند و در یک محیط سه بعدی آنها را تا کنید و جعبه سه بعدی تا شده خودتان را ببینید و در صورت وجود هر گونه اشکال در طراحی خطوط قالبتان را اصلاح کنید .

در آرتیوس کد به راحتی می توانید طرح گرافیکی آماده شده را بر روی قالب برش بیاندازید و از مراحل تا شدن جعبه تان یک ویدیو بسازید و به مشتریتان نمایش دهید و نحوه شکل گرفتن جعبه محصول را نشان دهید و تاییدیه طرح را بگیرید.

بهترین چیدمان با کمترین ضایعات را از آرتیوس کد بگیرید 

آموزش حضوری برنامه اسکو آرتیوس کد

برای چیدمان طرح تیغ برای چاپ می‌توانید سایز مقواهای موجودتان را مشخص کنید . از این برنامه بخواهید بهترین چیدمان را برای این مقوا ها برای شما مشخص کند که بیشترین تعداد چیدمان را داشته باشد و کمترین پرت مقوا را داشته باشد.

امکانات آرتیوس کد به اینجا ختم نمی شود و شما می توانید تخته قالب برش خود را طراحی کنید و برای قالبسازی بفرستید . البته این مرحله بهتر است تحت نظر یک قالب ساز باشد . چون قالبسازی‌ها بر اساس دستگاه‌ها و تجربه ای که دارند می‌توانند بهترین تخته برش را آماده کنند.

این برنامه امکانات بسیار پیشرفته‌ای برای قالبسازی ها برای طراحی تخته پوشال‌گیر و برش ابرهای پوشال‌گیر و بسیاری کارهای دیگر دارد.

ویدیوی معرفی توانایی‌های آرتیوس کد با زیرنویس فارسی

البته آرتیوس کد مشتریان زیادی نیز در آتلیه‌های طراحی دارد . آتلیه‌های طراحی برای آماده کردن تیغ برش محصول از این برنامه استفاده می‌کنند و از ارتیوس کد برای پیاده سازی ایده‌ها و نمایش آنها به مشتری استفاده می‌کنند.

یادگیری آرتیوس کد چه مزایایی برای شما دارد

 
  • شما جزو افرادی قرار می گیرید که می توانند طراحی جعبه و یا طراحی کارتن شان را خودشان به صورت حرفه ای انجام دهند.
  • به راحتی و با دقت می توانید هر نوع جعبه و یا کارتنی را که می‌بینید طراحی کنید.
  • قادر می شوید در کمتر از یک دقیقه با ابعاد دادن به یکی از طرح های آماده یک جعبه و یا کارتن طراحی کنید.
  • قالب‌های برش طراحی شده با طرح گرافیکی‌اشان را سه بعدی کنید و به مشتری نشان دهید .
  • قالب تکی طراحی شده را بر اساس کمترین پرت چیدمان کنید و برای قالبسازی و چاپ آماده کنید
  • قبل از تولید و هزینه زیاد ، نتیجه کار را ببینید.
  • قیمت نهایی قالب را محاسبه کنید.
  • و خیلی موارد دیگر

برنامه آرتیوس‌کد را رایگان دانلود کنید.

با تهیه آموزش آرتیوس‌کد آخرین ورژن برنامه را هم دانلود کنید.