آرتیوس کد

آرتیوس‌کد

محبوب‌ترین برنامه طراحی ساختار بسته بندی

طراحی ساختار محصولات به صورت دوبعدی و سه‌بعدی ، نمونه‌سازی مجازی و بسیار دیگر

Esko ArtiosCAD

اسکو آرتیوس کد   –   Esko ArtiosCAD

آرتیوس کد Esko ArtiosCad یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی و قالبسازی دایکات برش در سطح دنیا می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت بزرگ اسکو تولید و توسعه یافته است.

در نرم افزار اسکو ارتیوس کد امکانات زیادی وجود دارد که شما بتوانید یک قالب برش را از ابتدا تا انتها طراحی کنید. ارتیوس کد برنامه ای است که بیشتر آتلیه‌های طراحی و قالبسازی‌های بزرگ دنیا از آن برای طراحی قالب برش و یا طراحی ساختار بسته بندی استفاده می‌کنند.

یکی از بزرگ‌ترین قابلیت‌های آرتیوس‌کد امکان سه بعدی سازی طرح کشیده شده است.

آموزش آرتیوس کد

در آرتیوس کد به راحتی از ساده‌ترین طرح‌ها تا پیچیده‌ترین قالب‌ها را می‌توانید طراحی ، کنترل و برای قالب‌سازی ویا فرم‌بندی آماده کنید.

به راحتی می توانید انواع جعبه های لاک باتم ، ته قفلی و یا شربتی بسازید .

بعد از اینکه طرح قالب را ساختید می توانید طراحی گرافیکی جعبه خود را بر روی قالب بیاندازید و خط تیغ ها و تاها را با طراحی خود چک کنید .

 

در یک کلام بسته‌بندی نهایی را قبل از تولید ببینید.

آرتیوس کد یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی است

یکی از امکانات ویژه این نرم افزار امکان طراحی یک قالب استاندارد می‌باشد که فقط با وارد کردن یک سری اعداد مانند طول ، عرض و ارتفاع در چند ثانیه شما می توانید یک طرح قالب جعبه و یا کارتن بسازید .

در آرتیوس کد تعداد زیادی جعبه های مقوایی ، کارتنی و پانل های استندآپ از قبل آماده شده اند و فقط باید با انتخاب آنها و دادن ابعاد آنها در یک ویزارد یک طرح قالب جدید آماده کنید.

Esko ArtiosCad
نرم افزار آرتیوس کد

بعد از کشیدن طرح برش می توانید مشخص کنید که کدام یک از خطها تا و یا برش و یا پرفراژ هستند و در یک محیط سه بعدی آنها را تا کنید و جعبه سه بعدی تا شده خودتان را ببینید و در صورت وجود هر گونه اشکال در طراحی خطوط قالبتان را اصلاح کنید .

در آرتیوس کد به راحتی می توانید طرح گرافیکی آماده شده را بر روی قالب برش بیاندازید و از مراحل تا شدن جعبه تان یک ویدیو بسازید و به مشتریتان نمایش دهید و نحوه شکل گرفتن جعبه محصول را نشان دهید و تاییدیه طرح را بگیرید.

بهترین چیدمان با کمترین ضایعات را از آرتیوس کد بگیرید 

آموزش حضوری برنامه اسکو آرتیوس کد

برای چیدمان طرح تیغ برای چاپ می‌توانید سایز مقواهای موجودتان را مشخص کنید . از این برنامه بخواهید بهترین چیدمان را برای این مقوا ها برای شما مشخص کند که بیشترین تعداد چیدمان را داشته باشد و کمترین پرت مقوا را داشته باشد.

امکانات آرتیوس کد به اینجا ختم نمی شود و شما می توانید تخته قالب برش خود را طراحی کنید و برای قالبسازی بفرستید . البته این مرحله بهتر است تحت نظر یک قالب ساز باشد . چون قالبسازی‌ها بر اساس دستگاه‌ها و تجربه ای که دارند می‌توانند بهترین تخته برش را آماده کنند.

این برنامه امکانات بسیار پیشرفته‌ای برای قالبسازی ها برای طراحی تخته پوشال‌گیر و برش ابرهای پوشال‌گیر و بسیاری کارهای دیگر دارد.

ویدیوی معرفی توانایی‌های آرتیوس کد با زیرنویس فارسی

البته آرتیوس کد مشتریان زیادی نیز در آتلیه‌های طراحی دارد . آتلیه‌های طراحی برای آماده کردن تیغ برش محصول از این برنامه استفاده می‌کنند و از ارتیوس کد برای پیاده سازی ایده‌ها و نمایش آنها به مشتری استفاده می‌کنند.

یادگیری آرتیوس کد چه مزایایی برای شما دارد

 
  • شما جزو افرادی قرار می گیرید که می توانند طراحی جعبه و یا طراحی کارتن شان را خودشان به صورت حرفه ای انجام دهند.
  • به راحتی و با دقت می توانید هر نوع جعبه و یا کارتنی را که می‌بینید طراحی کنید.
  • قادر می شوید در کمتر از یک دقیقه با ابعاد دادن به یکی از طرح های آماده یک جعبه و یا کارتن طراحی کنید.
  • قالب‌های برش طراحی شده با طرح گرافیکی‌اشان را سه بعدی کنید و به مشتری نشان دهید .
  • قالب تکی طراحی شده را بر اساس کمترین پرت چیدمان کنید و برای قالبسازی و چاپ آماده کنید
  • قبل از تولید و هزینه زیاد ، نتیجه کار را ببینید.
  • قیمت نهایی قالب را محاسبه کنید.
  • و خیلی موارد دیگر

دانلود برنامه آرتیوس کد

آخرین ورژن نرم افزار در حال حاضر ورژن 24.03 می باشد که با خرید این آموزش،  سرس این برنامه هم  به شما تقدیم می‌شود.

آرتیوس کد ، بهترین برنامه

برای طراحی ساختار بسته بندی

دوره مکمل آرتیوس کد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.printmag.ir/?p=3705

دوره‌‌های آموزشی در زمینه چاپ و بسته بندی مخصوص کسانی که به صورت حرفه‌ای در زمینه چاپ و بسته‌بندی کار می‌کنند.‌

 اگر قرار هست که یک کاری را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهیم، پس به یک سری ابزارهای حرفه‌ای نیز احتیاج داریم. در ادامه این صفحه برای هر کاری در دنیای چاپ و بسته‌بندی ابزارهای تخصصی روز دنیا را برای افراد حرفه‌ای شاغل در این کار معرفی می‌کنم.
 با کلیک بر روی تصویر این نرم‌افزارها می‌توانید با محتوی دوره‌های آموزشی آنها آشنا شوید و در صورت نیاز برای مشاوره با من در تماس باشید.

آموزش نرم‌افزارهای تخصصی برای طراحان بسته‌بندی

یکی از بهترین نرم افزارهای دنیا برای طراحی ساختار بسته بندی ، محاسبات چیدمان و محاسبه قیمت

بهترین پلاگین دنیا برای طراحی گرافیکی بسته بندی و نمایش فرآیند‌های چاپی مخصوص طراحان بسته بندی

برنامه‌ای برای طراحی فروشگاه با محصولات خودمان مخصوص متخصصین بازاریابی و فروش

برنامه ای برای بهینه کردن ابعاد بسته بندی ، محاسبه چیدمان در پالت و تریلی برای تولیدات چاپی بزرگ 

یکی از آموزش‌هایی که در صنعت چاپ ایران جای خالی آن به‌شدت احساس می‌شود بحث مدیریت رنگ و کالیبراسیون دستگاه‌های مرتبط با چاپ است. در آموزش‌های زیر آموزش‌هایی تخصصی برای علاقه‌مندان به این کار آماده شده است.

آموزش مدیریت رنگ از طراحی تا چاپ

 آموزش مدیریت رنگ در نرم‌افزارهای گرافیکی به زبان ساده برای طراحان چاپ آماده شده است و روش درست تنظیم‌کردن برنامه‌های گرافیکی برای استفاده از پروفایل‌های رنگی در آن توضیح داده شده است.

در این آموزش تمام اصطلاحاتی که مربوط به مدیریت رنگ در چاپخانه است توضیح داده شده است و در آن شما با استانداردهای اصلی دنیا در زمینه چاپ آشنا می‌شوید. این دوره ترجمه یک آموزش خارجی شرکت Xrite می‌باشد.

 آموزش استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری رنگ مثل اسپکتروفتومترها و دنسیتومترها. یادگیری عملی کاربرد قابلیت‌های این ابزارها در چاپ

 در چاپ‌های صنعتی بین طراحی و چاپ واحدی بنام Repro یا پیش از چاپ قرار می‌گیرد که وظیفه آماده‌سازی فایل برای آن چاپ خاص صنعتی را به عهده دارد. در این سری از آموزش‌ها مراحل آماده‌سازی را در چاپ فلکسو چاپ افست خشک که مخصوص چاپ روی قوطی‌های آلومینیومی است توضیح داده‌ایم .
 این آموزش‌ها به‌صورت ویدئویی آماده شده‌اند تا قابل‌استفاده برای کلیه علاقه‌مندان این صنعت در سراسر ایران با قیمتی مناسب باشند.

آموزش آماده سازی فایل برای چاپ‌های صنعتی

در این آموزش با چندین مثال تمام نکاتی که برای ورود به این صنعت احتیاج دارید توضیح داده شده است. این آموزش از آماده سازی رنگها تا ترپ‌گیری ، اصلاح ترام‌ها و چیدمان فایل توضیح داده شده است.

 

در این آموزش با چندین مثال تمام نکاتی برای آماده سازی فایل برای چاپ روی کارتن احتیاج دارید توضیح داده شده است. در این آموزش از کشیدن خط قالب تا نمایش سه بعدی طرح تا آماده سازی فایل توضیح داده شده است. 

در این آموزش یک کارگاه عملی است که در یکی از بزرگترین شرکت‌های ایران برگزار شده است و در آن کلیه مراحل آماده سازی طرح از ابتدا تا آماده سازی پلیت به صورت کارگاهی آموزش داده شده است.

با گذر زمان لیتوگرافی از یک کار هنری تبدیل به یک مهارت کامپیوتری شده است و کلیه مراحل آن کامپیوتری شده است و برای کنترل فایل‌ها و اصلاح آن نیاز به برنامه‌های کامپیوتری داریم . 

در ادامه چند آموزش کاربردی را معرفی کرده‌ام.

آموزش لیتوگرافی و کنترل ، اصلاح فایل نهایی چاپی

این آموزش اولین آموزش ویدیویی لیتوگرافی است . این آموزش توسط کسی که سابقه 9 ساله در لیتوگرافی دارد ساخته شده است و در آن سعی شده است تمام آموزش‌هایی که یک لیتوگراف احتیاج دارد توضیح داده شود. از ترام شناسی تا فرم بندی

در این آموزش روش فرم بندی با نرم افزار Kodak Preps توضیح داده شده است و در آن یاد می‌گیرید که چطور فرم های مختلف چاپی را آماده کنید.

با این برنامه هر نوع فرم کتاب یا مجله را به راحتی و با سرعت می‌توانید ببندید.

آکروبات یکی از برنامه‌هایی است که خیلی از لیتوگرافی‌ها برای کنترل فایل از آن استفاده می‌کنند.  در این آموزش سعی شده تمام مواردی که در آکروبات برای کنترل و اصلاح فایل احتیاج دارید آموزش داده شود.

آرت پرو پلاس به نظر من بهترین برنامه دنیا برای کنترل و اصلاح فایل در چاپ است. این برنامه بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر می‌باشد. در آموزش تمام نیازهای کنترلی شما برای انواع چاپ مثل فلکسو و افست آموزش داده شده است.

کار حرفه‌ای احتیاج به ابزار حرفه‌ای دارد. برنامه‌های الستریتور و فوتوشاپ برنامه‌هایی هستند که برای عموم ساخته شده اند و برای آماده سازی فایل برای چاپ‌های تخصصی و صنعتی آماده نشده‌اند و ابزارهایی که یک متخصص احتیاج دارد را در خود ندارند.

بنابراین شرکت‌هایی مثل شرکت Esko‌ پلاگین‌هایی تخصصی مخصوص کنترل و اصلاح برای آنها آماده کرده اند.

آموزش برنامه‌های تخصصی برای اصلاح و آماده سازی فایل برای چاپ

پلاگین اسکو دسک پک بهترین پلاگین دنیا برای آماده سازی فایل برای انواع چاپ است. این پلاگین برای نرم افزار الستریتور ساخته شده است و به تفکیک کار ابزارهای لازم برای آماده سازی فایل را می‌دهد. این پلاگین در اکثر شرکت‌های بزرگ ایران و دنیا استفاده می‌شود.

پلاگین اسکو دسک پک پلاگین فوق العاده‌ای است که شرکت اسکو برای فوتوشاپ ساخته است. این پلاگین ضعف‌های فوتوشاپ در زمینه کار با رنگهای اسپات را پوشش می‌دهد و امکان آماده سازی تصاویر در چاپ فلکسو را به تفکیک کار می‌دهد.

سایت پرینت مگ برای شرکت‌ها و سازمانها کلاس های حضوری نیز برگزار می کند.

کارگاه‌های حضوری ​

دوره کنترل کیفیت از طراحی تا چاپ

دوره مدیریت رنگ از طراحی تا چاپ

آموزش حضوری نرم افزارهای شرکت اسکو

آموزش و راه اندازی نرم افزارهای تخصصی چاپ

نرم افزار تخصصی پروف گیری چاپ

نرم افزار اتوماتیک سازی فرآیندهای پیش از چاپ

نرم افزارهای تخصصی تهیه فیلم لیتوگرافی با پرینتر جوهر افشان

نرم افزار تخصصی کنترل فرآیند چاپ

کلیه این آموزش‌ها به صورت گروهی هم قابل اجرا در سراسر ایران هستند.

در صورت نیاز به مشاوره و توضیحات بیشتر می‌توانید با شماره من 09121885058 تماس بگیرید.