من حمیدرضا پیوندی هستم . سایت PrintMag را در سال 95 راه اندازی کردم تا تجربه و دانش خودم را در اختیار همکاران و دوستانی که علاقمند به یادگیری چاپ و برنامه‌های تخصصی چاپ و بسته بندی هستند قرار دهم .

من از سال 1381 با ورود اولین دستگاه پلیت‌ستر حرارتی هایدلبرگ به ایران ، به صنعت چاپ وارد شدم و به عنوان اپراتور در لیتوگرافی نیم‌نگاه تهران مشغول به کار شدم . در سال 83 با استخدام در شرکت لیتوگرافی رامین وارد کار انتشارات کتاب و مجله شدم و به طور کامل با فرآیند پیش از آن آشنا شدم .

از سال 86 با دعوت به همکاری از سمت مجموعه پردازش تصویر رایان وارد چاپ و بسته‌بندی صنعتی شدم و سه سال به عنوان مدیر لیتوگرافی افست  و دو سال به عنوان مدیر سالن چاپ تجاری در این مجموعه بزرگ مشغول به کار بودم.

سال 91 برای افزایش دانش در حوزه بسته‌بندی وارد چاپ فلکسو شدم و دو سال در مجموعه پایاپلیمر به عنوان مدیر پیش از چاپ و حدود دو سال به عنوان مدیر کنترل کیفیت در مجموعه کلیشه سازی رایان‌مهر ادامه کار دادم .

از سال 96 تا 99 با سرمایه‌گذاری شخصی ، کلیشه سازی مدرنی بنام نقش گستر را آماده بهره‌برداری کردم  و به عنوان مدیر تولید و در آن مجموعه مشغول شدم .

در حال حاضر به عنوان فریلنسر به شرکت‌های مختلف ، خدمات مشاوره و آموزش ارائه می‌کنم .

در این سال‌ها به علت آشنایی به زبان انگلیسی و احساس نیاز برای به‌روز بودن ، سعی کردم بغیر از نرم‌افزارهای عمومی طراحی و گرافیک ، از نرم افزارهای تخصصی مرتبط به صنعت چاپ و بسته‌بندی هم استفاده کنم و برای گسترش این علم و تجربه به شرکت‌های متقاضی ، ارائه خدمات کنم .

من سال‌های زیادی در زمینه لیتوگرافی افست و کلیشه‌سازی فلکسو مشغول به کار بوده‌ام  و با نرم افزارهای تخصصی زیادی در این زمینه‌ها کار کرده‌ام . از آنجایی که چند سالی مدیر سالن چاپ هم بوده‌ام اطلاعات خوبی درباره چاپ افست و چاپ فلکسو دارم و از این که تجربیاتم را در اختیار همکارانم قرار دهم خوشحال می‌شوم .

برای اینکه با رزومه کاری من آشنا بشید می‌تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید و رزومه کاری من رو در سایت لینکداین ببینید.

 

Linkedin

خلاصه‌ای از فعالیت شغلی من در زمینه چاپ و بسته‌بندی از سال 1381

مدیر لیتوگرافی نیم نگاه تهران – اولین لیتوگرافی با دستگاه پلیت ستر حرارتی در ایران

اپراتور لیتوگرافی رامین 

مدیر لیتوگرافی افست پردازش تصویر رایان

مدیر سالن چاپ افست ظفر 

مدیر پیش از چاپ شرکت پایاپلیمر – چاپ فلکسو واید وب

مدیر کنترل کیفیت کلیشه سازی رایان مهر – بزرگترین کلیشه سازی دیجیتال ایران

مدیر تولید کلیشه سازی نقش گستر – به روزترین کلیشه سازی دیجیتال ایران

حمیدرضا‌ پیوندی

حمیدرضا پیوندی

تعدادی از شرکت‌هایی که در زمینه آموزش افتخار همکاری داشته ام

البته در این سالها بغیر از کلاس‌های حضوری در شرکت‌ها ، موفق شدم چندین مجموعه آموزشی ویدیویی هم آماده کنم که در نوع خودشان بی نظیر هستند و هیچ نمونه ایرانی و یا خارجی ندارند.

برای یادگیری این دو نرم افزارهای تخصصی، طراحان و علاقمندان به مبحث بسته‌بندی باید در دوره‌های خارج کشور شرکت می‌کردند. آموزش این نرم افزارها هزینه بسیار زیادی دارند و برای خیلی از دانشجویان امکان پذیر نبود.

برای دیدن آموزش‌های ویدیویی و آشنایی با عناوین آنها بر روی لینک زیر کلیک کنید. البته همه آموزش‌های ویدیویی امکان ارایه به صورت حضوری هم دارند.

تعدادی از گواهی‌نامه‌های دریافتی من در زمینه های مختلف