معرفی حمیدرضا پیوندی

من حمیدرضا پیوندی هستم و از سال ۱۳۸۱ وارد عرصه چاپ و لیتوگرافی شدم. در اولین لیتوگرافی دیجیتال ایران که به دستگاه پلیت ستر حرارتی Creo مجهز بود مشغول به کار شدم. سال ۱۳۹۵ سایت PrintMag را راه‌اندازی کردم تا تجربیاتم را در زمینه چاپ و نرم‌افزارهای تخصصی بسته‌بندی به اشتراک بگذارم. سابقه‌های کاری من در زمینه لیتوگرافی افست، کلیشه‌سازی فلکسو و مدیریت سالن چاپ، باعث شده تا اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه‌ها داشته باشم. از اینکه تجربیاتم را با دوستان و همکارانم به اشتراک می‌گذارم، بسیار خوشحال هستم.

در حال حاضر به‌عنوان مدرس چاپ و نرم افزارهای تخصصی بسته بندی به مخاطبانم خدمات ارایه می‌کنم.

برای مشاهده رزومه‌ی کاری من می‌توانید به روی تصویر زیر کلیک کنید:

روزمه لینکدین حمیدرضا پیوندی

سابقه کاری

من از سال ۱۳۸۱ با ورود اولین دستگاه پلیت‌ستر حرارتی هایدلبرگ به ایران، به صنعت چاپ وارد شدم و به‌عنوان اپراتور در لیتوگرافی نیم‌نگاه تهران مشغول به کار شدم. در سال ۱۳۸۳ با استخدام در شرکت لیتوگرافی رامین وارد کار انتشارات کتاب و مجله شدم و به تکنیک‌های فرم‌بندی و انتشاراتی مسلط شدم.

 از سال ۸۶ با دعوت به همکاری از سمت مجموعه پردازش تصویر رایان وارد چاپ و بسته‌بندی صنعتی شدم و سه سال به‌عنوان مدیر لیتوگرافی افست و دو سال به‌عنوان مدیر سالن چاپ تجاری در این مجموعه بزرگ مشغول به کار شدم.

 سال ۹۱ برای افزایش دانش در حوزه بسته‌بندی وارد چاپ فلکسو شدم و دو سال در مجموعه پایاپلیمر به‌عنوان مدیر پیش از چاپ و بعد از جدایی از این مجموعه حدود دو سال به‌عنوان مدیر کنترل کیفیت در کلیشه‌سازی رایان‌مهر ادامه فعالیت دادم .

 از سال ۹۶ تا ۹۹ کلیشه‌سازی مدرنی بنام کلیشه‌سازی نقش گستر را آماده بهره‌برداری کردم و با سمت مدیر تولید و در آن مجموعه مشغول شدم.
بعد از پایان کار در این مجموعه کار شخصی خودم را به‌صورت تمام‌وقت شروع کردم و در حال حاضر به‌عنوان فریلنسر به شرکت‌های مختلف، خدمات مشاوره و آموزش ارائه می‌کنم .

 در این سال‌ها به علت آشنایی به زبان انگلیسی و احساس نیاز برای به‌روز بودن، سعی کردم به‌غیراز نرم‌افزارهای عمومی طراحی و گرافیک، از نرم‌افزارهای تخصصی مرتبط به صنعت چاپ و بسته‌بندی هم استفاده کنم و برای گسترش این علم و تجربه به شرکت‌های متقاضی، ارائه خدمات کنم.

خدمات من و سایت پرینت مگ

  • آموزش انواع چاپ و دوره‌های کنترل کیفیت از طراحی تا چاپ
  • آموزش نرم افزارهای تخصصی بسته بندی
  • آموزش نرم افزارهای شرکت اسکو ESKO
  • آموزش مدیریت رنگ، کروسازی و پروفایل سازی برای چاپخانه‌ها
  • آموزش و راه اندازی ریپ‌های تخصصی برای واحد‌های پیش از چاپ
  • آموزش لیتوگرافی و کلیشه سازی و کارهای نرم افزاری آنها به صورت تخصصی
  • آموزش حضوری نرم افزار تخصصی قالب سازی ArtiosCAD
  • آموزش و پیاده سازی ورکفلوی آماده سازی و فرم بندی بسته بندی با نرم افزارهای شرکت اسکو

خلاصه‌ای از فعالیت شغلی من در زمینه چاپ و بسته‌بندی از سال 1381 تا به امروز

مدیر لیتوگرافی نیم نگاه تهران – اولین لیتوگرافی با دستگاه پلیت ستر حرارتی در ایران

اپراتور لیتوگرافی رامین 

مدیر لیتوگرافی افست پردازش تصویر رایان

مدیر سالن چاپ افست ظفر 

مدیر پیش از چاپ شرکت پایاپلیمر – چاپ فلکسو واید وب

مدیر کنترل کیفیت کلیشه سازی رایان مهر – بزرگترین کلیشه سازی دیجیتال ایران

مدیر تولید کلیشه سازی نقش گستر – به روزترین کلیشه سازی دیجیتال ایران

حمیدرضا پیوندی مدرس چاپ و نرم افزارهای بسته بندی

حمیدرضا پیوندی

تعدادی از شرکت‌هایی که در زمینه آموزش افتخار همکاری داشته ام

البته در این سال‌ها به‌غیراز کلاس‌های حضوری در شرکت‌ها، موفق شدم چندین مجموعه آموزشی ویدئویی هم آماده کنم که در نوع خودشان بی‌نظیر هستند و هیچ نمونه ایرانی و یا خارجی ندارند.

طراحان و علاقه‌مندان به مبحث بسته‌بندی برای یادگیری بعضی از این نرم‌افزارهای تخصصی، باید در دوره‌های خارج کشور شرکت می‌کردند و آموزش این نرم‌افزارها هزینه بسیار زیادی دارند و برای خیلی از دانشجویان امکان‌پذیر نبود.

 برای دیدن آموزش‌های ویدئویی و آشنایی با عناوین آنها بر روی لینک زیر کلیک کنید. البته همه آموزش‌های ویدئویی امکان ارائه به‌صورت حضوری هم دارند.

تعدادی از گواهی‌نامه‌های دریافتی من در زمینه های مختلف