[vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3360″ img_size=”full” alignment=”right” style=”vc_box_border” css_animation=”appear” css=”.vc_custom_1446623592127{padding-top: 30px !important;padding-left: 20px !important;}”][vc_single_image image=”3347″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” css_animation=”appear” link=”https://ir.linkedin.com/pub/hamid-reza-peyvandi/66/69/895″ css=”.vc_custom_1446623769418{padding-top: 50px !important;padding-left: 20px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text css_animation=”appear” css=”.vc_custom_1451466893024{margin-right: 50px !important;margin-left: 30px !important;}”]

اهداف سایت مجله آموزشی چاپ و بسته بندی

از آنجایی که بیش از ۱۳ سال در صنعت چاپ و بسته‌بندی به عنوان طراح، مدیر سایت لیتوگرافی و مدیر سالن چاپ فعالیت داشته ام، همیشه سعی کردم از علم روز این صنعت ،در کنار تجربه قدیمی‌ترها استفاده کنم.

متاسفانه در این سالها از کمبود کتاب‌ها و یا سایتهایی که به آموزش مطالب چاپ و بسته بندی به زبان فارسی بپردازند کمبود زیادی احساس کردم و سعی کردم این کمبود را از طریق سایت ها و یا کتاب های خارجی پر کنم.

به طور مثال عمده بسته‌بندی مواد غذایی به روش چاپ فلکسو یا گراور انجام می‌شوند که پیدا کردن مطلبی آموزشی و کاربردی درباره این صنایع به زبان فارسی به شدت سخت می‌باشد .

بنابراین تصمیم گرفتم تجربیات و تحقیقاتم را جمع آوری کنم تا افراد بیشتری بتوانند از این مطالب استفاده کنند. در این سایت این نگاه وجود دارد که همه بتوانند مطالب آموزشی بگذارند. بنابراین در صورتیکه به این کار علاقه‌مند هستید ، می‌توانید با من تماس بگیرید تا مطالبتان را با نام خودتان در سایت قرار دهم.

در این سایت درباره موضوعات زیر به ارائه مطلب خواهم پرداخت :

  • مطالب آموزشی و کاربردی از طراحی تا چاپ
  • معرفی نرم افزارهای تخصصی چاپ و بسته بندی
  • معرفی سخت افزارهای تخصصی چاپ و بسته بندی
  • مطالب آموزشی درباره سیستم های مدیریت رنگ 

 

حمید‌رضا پیوندی – ۱۳۹۴

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]