آموزش طراحی ساختار بسته بندی

اسکو ویژوالایزر

محصول نهایی را زودتر ببین

Esko Visualizer

اسکو ویژوالایزر   –   Esko Visualizer

نرم افزار اسکو ویژوالایزر برنامه ای است که به ما این امکان را می دهد تا مراحل چاپ و پس از چاپ را بر روی بسته بندی خود امتحان کنیم .

در محیط سه بعدی ویژوالایزر ما می توانیم بسته بندی خود را به صورت سه بعدی ببینیم و طرح مورد نظرمان را بر روی آن بیاندازیم و انواع جنس چاپی مانند انواع کاغذ و مقوا از تحریر و گلاسه را به آن بدهیم .

اگر بر روی لفاف های بسته بندی کار می کنیم انواع فیلم متالایز و یا پلی ایتلن و یا پلی استر را امتحان کنیم .  البته در ویژولایژر محدودیتی نداریم و طرحمان را بر روی شیشه و یا فلز نیز می توانیم مشاهده کنیم و تاثیر این جنس را بر روی رنگها ببینیم .

یکی دیگر از مشکلاتی که در چاپ و بسته بندی وجود دارد ساختن ماکت یا موک آپ برای مشتری است و باید طرح را در صورت امکان به صورت یک به یک پرینت گرفت و به شکل واقعی برش و تا زد و برای گرفتن تایید از مشتری ارسال کرد. 

نرم افزار Esko Visualizer

بعد از این که طرح را بر روی جنس مورد نظرمان انداختیم حالا می توانیم انواع فرایندهای پس از چاپ را به محل های مشخص شده طرح بدیهم . در این قسمت انواع پوشش ها مثل لمینت و یو وی مات و براق قابل اجرا می باشد. اگر خواستید می توانید از انواع طلاکوب و نقره کوب استفاده کنید .

یکی از مشکلاتی که طراحان همیشه درگیر آن هستند نمایش طرح نهایی به مشتری است و از آنجایی که می دانید بعضی از کارها مثل چاپ بر روی فیلم متالایز و یا نمایش هولوگرام و یا نمایش رنگ سفید ماسک بر روی فیلم شفاف در محیط نرم افزارهای گرافیکی موجود مثل فوتوشاپ و الستریتور امکان پذیر نیست ، بنابراین توضیح کارنهایی به مشتری و گرفتن تاییده از مشتری بسیار سخت می شود .

 

در نرم افزار Esko Visualizer به راحتی می توانید مشکلات بالا را حل کنید و بر روی طرحی که به شکل سه بعدی ساخته اید  فرآیندهای پس از چاپ را روی آن پیاده کرده اید . خروجی مناسب بگیرد و برای مشتری بفرستید و تاییده را بگیرید.

البته به نظر من مهمترین کمکی که این نرم افزار انجام می دهد به طراحان بسته بندی می باشد . چون به کمک ویژوالایزر می توانند بدون هزینه تولید از تمام خلاقیت خود برای طراحی متفاوت تر از قبل استفاده کنند و ایده های خود را با مشتری در میان بگذارند .

اسکو ویژوالایزر

چه کسانی به این پلاگین‌ احتیاج دارند ؟

 

این برنامه به شدت برای طراحان چاپ فلکسو و گراوور پیشنهاد می شوند و برای طراحانی که در چاپ افست به صورت حرفه‌ای مشغول هستند بسیار مناسب است . با این پلاگ‌این‌ها آماده سازی فایل ها سریع تر و با دقت بیشتری انجام می گردد.

نمونه‌های از طرح‌های آماده شده با نرم افزار Esko Visualizer

با ویژوالایزر بهترین موک آپ ها را بسازید

بعضی از قابلیت‌های مهم نرم افزار Esko Visualizer

چه کسانی به برنامه قدرتمند Esko Visualizer احتیاج دارند ؟

این برنامه به همه طراحان بسته بندی  پیشنهاد می شوند.

برای تهیه این برنامه و آموزش تخصصی آن با شماره 09121885052 تماس بگیرند.

آموزش درست این برنامه از خود این برنامه مهم‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

2Q==