استودیو تولکیت Esko toolkit

اسکو استودیو تولکیت

موک‌آپ ساز حرفه‌ای

Esko Studio ToolKit

اسکو تولکیت   –   Esko Toolkit

ابزار قدرتمند موک آپ سازی

نرم افزار استودیو تولکیت یک برنامه قدرتمند و جانبی برای سایر نرم افزارهای شرکت اسکو است که برای آماده سازی موک آپ بسته بندی‌های فلکسیبل استفاده می‌شود.

این برنامه بخشی از پلاگ این اسکو استودیو می‌باشد.

استودیو تولکیت Esko toolkit

استودیو تولکیت بخشی از پلاگین اسکو استودیو می‌باشد.

استودیو تولکیت - esko studio Toolkit

در برنامه Studio Toolkit شما می توانید انواع بسته بندی های مواد غذایی که در قفسه فروشگاه ها دیده می شود را به صورت سه بعدی و با ابعاد واقعی بسازید . بعد از اینکه در برنامه استودیو تول‌کیت ماکت سه بعدی ساختید ، حالا می توانید آن را در نرم افزارهای دیگر شرکت اسکو مثل ویژوالایزر و یا دسک پک باز کنید و طرح خود را روی آن بیاندازید .

نرم افزار esko studio toolkit برای افرادی که در زمینه چاپ و بسته بندی موادغذایی مشغول هستند بسیار مفید است چون در آن بیشتر انواع بسته بندی مواد غذایی مثل پیلوبگ ها ، ساشه ها و یا دوی پک ها وجود دارد . در این نرم افزار ماکت خود را با ابعاد واقعی می سازید و در نرم افزاری مثل ویژوالایزر طرح خود را روی ماکت قرار می دهید و می توانید انواع فیلم مثل متالایز و یا او پی پی را انتخاب کنید و برای محصولاتی مثل چیپس ، بستنی و کیک طراحی کنید.

esko studio toolkit
استودیو تولکیت - esko studio Toolkit

طراحی شرینک اسلیو

از این نرم افزار قدرتمند برای آماده کردن لیبل های شرینک اسلیو نیز می توان استفاده کنید . ماکت محصولی را که می خواهید برای آن اسلیو طراحی کنید را در محیطی سه بعدی ، مثل تری دی مکس بسازید و نرم افزار Esko Studio toolkit به شما کمک می کند تا لیبل مورد نظر را آماده کنید.

در ضمن اگر بخواهید اسلیو شرینک هایی مثل نوشابه های چند تایی را طراحی کنید ، به راحتی می توانید نمونه خود را به تعداد مورد نظر تکرار و برای آن اسلیو طراحی کنید.

 

 

برای نمونه ویدیویی از نحوه آماده کردن یک اسلیو برای یک بطری را برایتان آماده کرده ام.

 

چه کسانی به این  برنامه احتیاج دارند ؟

 

این برنامه به شدت برای طراحان چاپ فلکسو و گراوور پیشنهاد می شوند و برای طراحانی که در چاپ افست به صورت حرفه‌ای مشغول هستند بسیار مناسب است . با این پلاگ‌این‌ها آماده سازی فایل ها سریع تر و با دقت بیشتری انجام می گردد.

برای تهیه این برنامه و آموزش تخصصی آن با شماره 09121885052 تماس بگیرند.

آموزش درست این برنامه از خود این برنامه مهم‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

CAPTCHA ImageChange Image

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.printmag.ir/?p=3691

دوره‌ های آموزشی در زمینه چاپ و بسته بندی

اگر قرار هست که یک کاری را به صورت حرفه ای انجام دهیم ، پس به یک سری ابزارهای حرفه‌ای نیز احتیاج داریم . در ادامه این صفحه برای هر کاری در دنیای چاپ و بسته بندی ابزارهای تخصصی روز دنیا را برای افراد حرفه ای شاغل در این کار معرفی می کنم. 

با کلیک بر روی تصویر این نرم افزارها می توانید با محتوی دوره‌های آموزشی آنها آشنا شوید و در صورت نیاز برای مشاوره با من در تماس باشید.

آموزش نرم افزارهای تخصصی برای طراحان بسته بندی

یکی از بهترین نرم افزارهای دنیا برای طراحی ساختار بسته بندی و محاسبات چیدمان و محاسبه قیمت

بهترین پلاگین دنیا برای طراحی گرافیکی بسته بندی و نمایش فرآیند‌های چاپی مخصوص طراحان بسته بندی

برنامه‌ای برای طراحی فروشگاه با محصولات خودمان مخصوص متخصصین بازاریابی و فروش

برنامه ای برای بهینه کردن ابعاد بسته بندی ، محاسبه چیدمان در پالت و تریلی برای تولیدات چاپی بزرگ 

یکی از آموزش‌هایی که در صنعت چاپ ایران جای خالی آن بشدت احساس می‌شود بحث مدیریت رنگ و کالیبراسیون دستگاه‌های مرتبط با چاپ می‌باشد. در آموزش‌های زیر آموزش‌هایی تخصصی برای علاقمندان به این کار آماده شده است.

آموزش مدیریت رنگ از طراحی تا چاپ

آموزش مدیریت رنگ در نرم افزارهای گرافیکی به زبان ساده برای طراحان چاپ آماده شده است و روش درست تنظیم کردن برنامه‌های گرافیکی برای استفاده از پروفایل‌های رنگی در آن توضیح داده شده است.

در این آموزش تمام اصطلاحاتی که مربوط به مدیریت رنگ در چاپخانه است توضیح داده شده است و در آن شما با استانداردهای اصلی دنیا در زمینه چاپ آشنا می‌شوید. این دوره ترجمه یک آموزش خارجی شرکت Xrite می‌باشد.

آموزش استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری رنگ مثل اسپکتروفتومترها و دنستومترها . یادگیری عملی کاربرد قابلیت‌های این ابزارها در چاپ

در چاپ‌های صنعتی بین طراحی و چاپ واحدی بنام Repro یا پیش از چاپ قرار می‌گیرد که وظیفه آماده سازی فایل برای آن چاپ خاص صنعتی را بعهده دارد. در این سری از آموزش‌ها مراحل آماده سازی را در چاپ فلکسو چاپ افست خشک که مخصوص چاپ روی قوطی‌های آلومینیومی است توضیح داده‌ایم . 

این آموزش‌ها به صورت ویدیویی آماده شده‌اند تا قابل استفاده برای کلیه علاقمندان این صنعت در سراسر ایران با قیمتی مناسب باشند.

آموزش آماده سازی فایل برای چاپ‌های صنعتی

در این آموزش با چندین مثال تمام نکاتی که برای ورود به این صنعت احتیاج دارید توضیح داده شده است. این آموزش از آماده سازی رنگها تا ترپ‌گیری ، اصلاح ترام‌ها و چیدمان فایل توضیح داده شده است.

 

در این آموزش با چندین مثال تمام نکاتی برای آماده سازی فایل برای چاپ روی کارتن احتیاج دارید توضیح داده شده است. در این آموزش از کشیدن خط قالب تا نمایش سه بعدی طرح تا آماده سازی فایل توضیح داده شده است. 

در این آموزش یک کارگاه عملی است که در یکی از بزرگترین شرکت‌های ایران برگزار شده است و در آن کلیه مراحل آماده سازی طرح از ابتدا تا آماده سازی پلیت به صورت کارگاهی آموزش داده شده است.

با گذر زمان لیتوگرافی از یک کار هنری تبدیل به یک مهارت کامپیوتری شده است و کلیه مراحل آن کامپیوتری شده است و برای کنترل فایل‌ها و اصلاح آن نیاز به برنامه‌های کامپیوتری داریم . 

در ادامه چند آموزش کاربردی را معرفی کرده‌ام.

آموزش لیتوگرافی و کنترل ، اصلاح فایل نهایی چاپی

این آموزش اولین آموزش ویدیویی لیتوگرافی است . این آموزش توسط کسی که سابقه 9 ساله در لیتوگرافی دارد ساخته شده است و در آن سعی شده است تمام آموزش‌هایی که یک لیتوگراف احتیاج دارد توضیح داده شود. از ترام شناسی تا فرم بندی

در این آموزش روش فرم بندی با نرم افزار Kodak Preps توضیح داده شده است و در آن یاد می‌گیرید که چطور فرم های مختلف چاپی را آماده کنید.

با این برنامه هر نوع فرم کتاب یا مجله را به راحتی و با سرعت می‌توانید ببندید.

آکروبات یکی از برنامه‌هایی است که خیلی از لیتوگرافی‌ها برای کنترل فایل از آن استفاده می‌کنند.  در این آموزش سعی شده تمام مواردی که در آکروبات برای کنترل و اصلاح فایل احتیاج دارید آموزش داده شود.

آرت پرو پلاس به نظر من بهترین برنامه دنیا برای کنترل و اصلاح فایل در چاپ است. این برنامه بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر می‌باشد. در آموزش تمام نیازهای کنترلی شما برای انواع چاپ مثل فلکسو و افست آموزش داده شده است.

کار حرفه‌ای احتیاج به ابزار حرفه‌ای دارد. برنامه‌های الستریتور و فوتوشاپ برنامه‌هایی هستند که برای عموم ساخته شده اند و برای آماده سازی فایل برای چاپ‌های تخصصی و صنعتی آماده نشده‌اند و ابزارهایی که یک متخصص احتیاج دارد را در خود ندارند.

بنابراین شرکت‌هایی مثل شرکت Esko‌ پلاگین‌هایی تخصصی مخصوص کنترل و اصلاح برای آنها آماده کرده اند.

آموزش برنامه‌های تخصصی برای اصلاح و آماده سازی فایل برای چاپ

پلاگین اسکو دسک پک بهترین پلاگین دنیا برای آماده سازی فایل برای انواع چاپ است. این پلاگین برای نرم افزار الستریتور ساخته شده است و به تفکیک کار ابزارهای لازم برای آماده سازی فایل را می‌دهد. این پلاگین در اکثر شرکت‌های بزرگ ایران و دنیا استفاده می‌شود.

پلاگین اسکو دسک پک پلاگین فوق العاده‌ای است که شرکت اسکو برای فوتوشاپ ساخته است. این پلاگین ضعف‌های فوتوشاپ در زمینه کار با رنگهای اسپات را پوشش می‌دهد و امکان آماده سازی تصاویر در چاپ فلکسو را به تفکیک کار می‌دهد.

سایت پرینت مگ برای شرکت‌ها و سازمانها کلاس های حضوری نیز برگزار می کند.

کارگاه‌های حضوری ​

دوره کنترل کیفیت از طراحی تا چاپ

دوره مدیریت رنگ از طراحی تا چاپ

آموزش حضوری نرم افزارهای شرکت اسکو

آموزش و راه اندازی نرم افزارهای تخصصی چاپ

نرم افزار تخصصی پروف گیری چاپ

نرم افزار اتوماتیک سازی فرآیندهای پیش از چاپ

نرم افزارهای تخصصی تهیه فیلم لیتوگرافی با پرینتر جوهر افشان

نرم افزار تخصصی کنترل فرآیند چاپ

کلیه این آموزش‌ها به صورت گروهی هم قابل اجرا در سراسر ایران هستند.

در صورت نیاز به مشاوره و توضیحات بیشتر می‌توانید با شماره من 09121885058 تماس بگیرید.