استودیو تولکیت Esko toolkit

اسکو استودیو تولکیت

موک‌آپ ساز حرفه‌ای

Esko Studio ToolKit

اسکو تولکیت   –   Esko Toolkit

ابزار قدرتمند موک آپ سازی

نرم افزار استودیو تولکیت یک برنامه قدرتمند و جانبی برای سایر نرم افزارهای شرکت اسکو است که برای آماده سازی موک آپ بسته بندی‌های فلکسیبل استفاده می‌شود.

این برنامه بخشی از پلاگ این اسکو استودیو می‌باشد.

استودیو تولکیت Esko toolkit

استودیو تولکیت بخشی از پلاگین اسکو استودیو می‌باشد.

استودیو تولکیت - esko studio Toolkit

در برنامه Studio Toolkit شما می توانید انواع بسته بندی های مواد غذایی که در قفسه فروشگاه ها دیده می شود را به صورت سه بعدی و با ابعاد واقعی بسازید . بعد از اینکه در برنامه استودیو تول‌کیت ماکت سه بعدی ساختید ، حالا می توانید آن را در نرم افزارهای دیگر شرکت اسکو مثل ویژوالایزر و یا دسک پک باز کنید و طرح خود را روی آن بیاندازید .

نرم افزار esko studio toolkit برای افرادی که در زمینه چاپ و بسته بندی موادغذایی مشغول هستند بسیار مفید است چون در آن بیشتر انواع بسته بندی مواد غذایی مثل پیلوبگ ها ، ساشه ها و یا دوی پک ها وجود دارد . در این نرم افزار ماکت خود را با ابعاد واقعی می سازید و در نرم افزاری مثل ویژوالایزر طرح خود را روی ماکت قرار می دهید و می توانید انواع فیلم مثل متالایز و یا او پی پی را انتخاب کنید و برای محصولاتی مثل چیپس ، بستنی و کیک طراحی کنید.

esko studio toolkit
استودیو تولکیت - esko studio Toolkit

طراحی شرینک اسلیو

از این نرم افزار قدرتمند برای آماده کردن لیبل های شرینک اسلیو نیز می توان استفاده کنید . ماکت محصولی را که می خواهید برای آن اسلیو طراحی کنید را در محیطی سه بعدی ، مثل تری دی مکس بسازید و نرم افزار Esko Studio toolkit به شما کمک می کند تا لیبل مورد نظر را آماده کنید.

در ضمن اگر بخواهید اسلیو شرینک هایی مثل نوشابه های چند تایی را طراحی کنید ، به راحتی می توانید نمونه خود را به تعداد مورد نظر تکرار و برای آن اسلیو طراحی کنید.

 

 

برای نمونه ویدیویی از نحوه آماده کردن یک اسلیو برای یک بطری را برایتان آماده کرده ام.

 

چه کسانی به این  برنامه احتیاج دارند ؟

 

این برنامه به شدت برای طراحان چاپ فلکسو و گراوور پیشنهاد می شوند و برای طراحانی که در چاپ افست به صورت حرفه‌ای مشغول هستند بسیار مناسب است . با این پلاگ‌این‌ها آماده سازی فایل ها سریع تر و با دقت بیشتری انجام می گردد.

برای تهیه این برنامه و آموزش تخصصی آن با شماره 09121885052 تماس بگیرند.

آموزش درست این برنامه از خود این برنامه مهم‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

2Q==