Print & Packaging
سایت آموزشی چاپ و بسته‌بندی

نرم افزار اسکو آرتیوس کد

معرفی برنامه تخصصی طراحی ساختار بسته بندی یا قالب برش بنام اسکو آرتیوس کد

0 2,898

آرتیوس کد یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی و قالبسازی دایکات برش در سطح دنیا می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت بزرگ اسکو تولید و توسعه یافته است. این نرم افزار طراحی بسته بندی توسط شرکت اسکو ساخته شده است .

در نرم افزار اسکو آرتیوس کد امکانات زیادی وجود دارد که شما بتوانید یک قالب برش  را از ابتدا تا انتها طراحی کنید . ارتیوس کد برنامه ای است که بیشتر قالبسازی های بزرگ دنیا از آن برای طراحی قالب برش و یا طراحی ساختار بسته بندی استفاده می‌کنند.

البته آرتیوس کد مشتریان زیادی نیز در آتلیه‌های طراحی دارد . آتلیه‌های طراحی برای آماده کردن تیغ برش محصول از این برنامه استفاده می‌کنند و از ارتیوس کد برای پیاده سازی ایده‌ها و نمایش آنها به مشتری استفاده می‌کنند.

ارتیوس کد

 

یکی از بزرگ‌ترین قابلیت‌های آرتیوس‌کد امکان سه بعدی سازی طرح کشیده شده است.

یکی از امکانات ویژه این نرم افزار امکان طراحی یک قالب استاندارد می باشد که فقط با وارد کردن یک سری اعداد مانند طول ، عرض و ارتفاع در چند ثانیه شما می توانید یک طرح قالب جعبه و یا کارتن بسازید .

در آرتیوس کد تعداد زیادی جعبه های مقوایی ، کارتنی و پانل های استندآپ از قبل آماده شده اند و فقط باید با انتخاب آنها و دادن ابعاد آنها در یک ویزارد یک طرح قالب جدید آماده کنید.

به راحتی می توانید انواع جعبه های لاک باتم و یا شربتی بسازید .

بعد از اینکه طرح قالب را ساختید می توانید طراحی گرافیکی جعبه خود را بر روی قالب بیاندازید و خط تیغ ها و تا ها را با طراحی خود چک کنید .

آرتیوس کد یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی ساختار بسته بندی و قالبسازی دایکات برش در سطح دنیا می‌باشد.

در مرحله بعد می توانید مشخص کنید که کدام یک از خطها تا و یا برش و یا پرفراژ هستند و در یک محیط سه بعدی آنها را تا کنید و جعبه سه بعدی تا شده خودتان را ببینید و در صورت وجود هر گونه اشکال در طراحی خطوط قالبتان را اصلاح کنید .

با این کار از مشکلاتی که بعد چاپ و قالب خوردن پیش خواهد آمد جلوگیری خواهید کرد و مشکلات قالب را قبل از تولید رفع خواهید کرد.

در آرتیوس کد به راحتی می توانید طرح گرافیکی آماده شده را بر روی قالب برش بیاندازید و از مراحل تا شدن جعبه تان یک ویدیو بسازید و به مشتریتان نمایش دهید و نحوه شکل گرفتن جعبه محصول را نشان دهید و تاییدیه طرح را بگیرید.

طراحی ساختار بسته‌بندی با آرتیوس‌کد

ویدیوی معرفی برنامه ارتیوس کد

برای چیدمان طرح تیغ برای چاپ می‌توانید سایز مقواهای موجودتان را مشخص کنید . از این برنامه  بخواهید بهترین چیدمان را برای این مقوا ها برای شما مشخص کند که بیشترین تعداد چیدمان را داشته باشد و کمترین پرت مقوا را داشته باشد.

بهترین چیدمان با کمترین ضایعات را از آرتیوس کد بگیرید

امکانات آرتیوس کد به اینجا ختم نمی شود و شما می توانید تخته قالب برش خود را طراحی کنید و برای قالبسازی بفرستید . البته این مرحله بهتر است تحت نظر یک قالب سایز باشد . چون قالبسازی ها بر اساس دستگاه‌ها و تجربه ای که دارند باید تغییراتی در تخته برش ایجاد کنند.

این برنامه  امکانات بسیار پیشرفته ای برای قالبسازی ها برای طراحی تخته پوشال گیر و برش ابرهای پوشال گیر و بسیاری کارهای دیگر دارد.

 

طراحی ساختار بسته بندی

ویدیوی معرفی توانایی‌های آرتیوس کد با زیرنویس فارسی

اگر دوست دارید جعبه محصول را با تمام فرآیندهای چایی مثل طلاکوب ، یووی موضعی و خیلی موارد دیگه که امکان نمایش آنها در نرم افزارهای ادوبی نیست به مشتری‌اتان نشان دهید پیشنهاد می کنم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نمایش فرآیندهای چاپی

یادگیری آرتیوس کد چه مزایایی برای ما دارد

  • شما جزو افرادی قرار می گیرید که می توانند طراحی جعبه و یا طراحی کارتن شان را خودشان به صورت حرفه ای طراحی کنند.
  • راحتی و با دقت می توانید هر نوع جعبه و یا کارتنی را که می‌بینید طراحی کنید.
  • قادر می شوید در کمتر از یک دقیقه با ابعاد دادن به یکی از طرح های آماده به راحتی یک جعبه و یا کارتن طراحی کنید.
  • قالب‌های برش طراحی شده با طرح گرافیکی‌اشان را سه بعدی کنید و به مشتری نشان دهید .
  • قالب تکی طراحی شده را بر اساس کمترین پرت چیدمان کنید و برای قالبسازی و چاپ آماده کنید
  • قبل از تولید و هزینه زیاد نتیجه کار را ببینید.
  • قیمت نهایی قالب را محاسبه کنید.
  • و خیلی موارد دیگر

سایت پرینت مگ یک دوره آموزش ویدیویی مقدماتی برای دوستانی که علاقمند به یادگیری این برنامه قدرتمند هستند به زبان فارسی آماده کرده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزش آرتیوس کد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آرتیوس کد

در این مطلب سعی شده شما را با نرم افزار آرتیوس کد  آشنا کنیم . در این سایت مطالب دیگری هم درباره آموزش چاپ افست و یا آموزش چاپ فلکسو  وجود دارد . به راحتی با جستجو در سایت می‌توانید آنها را پیدا کنید و یا با کلیک بر روی دکمه های زیر به تمام مطالب آن بخش دسترسی پیدا کنید.

با ثبت نظرتان در قسمت کامنت‌ها ما را در ارایه مطالب مفید‌تر کمک کنید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.